Panorama Łosic z lotu ptaka - link do wirtualnego spaceru po mieście
Zrewitalizowany Zalew Łosicki

Ścieżka pieszo - rowerowa, niewielka plaża, podest pływający, zewnętrzna siłownia, wypożyczalnia rowerów i kajaków oraz brodzik dla dzieci ze zjeżdżalnią. To główne atrakcje, na terenie okalającym łosicki zalew. Ten kompleks stał się rekreacyjnym centrum Miasta i Gminy  Łosice i ciągle się rozwija. Nowością jest ścieżka edukacyjna „Środowisko wodne” i ciąg spacerowy łączący ścieżkę pieszo - rowerową z ulicą Myśliwską. 

Zalew Łosicki

Aktualności

Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Łosice uprzejmie zaprasza do wzięcia udziału w XLIV sesji Rady Miasta i Gminy Łosice, która odbędzie się w dniu 22 marca 2018 r. (czwartek) w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Łosicach. Rozpoczęcie - godzina 12.00.

Burmistrz Miasta i Gminy Łosice ogłasza  nabór kandydatów  na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze w Urzędzie Miasta i Gminy w Łosicach – Kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łosicach.

Informacja o otrzymaniu dotacji celowej z budżetu państwa na dofinansowanie zakupu nowości wydawniczych do bibliotek szkolnych z terenu Miasta i Gminy Łosice.

Mamy nadzieję, że pomysł spotkania z okazji imienin Marszałka Józefa Piłsudskiego będzie dobrym początkiem wspólnego świętowania 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Serdecznie zapraszamy.

Przydatne linki