Zrewitalizowany Zalew Łosicki

Ścieżka pieszo - rowerowa, niewielka plaża, podest pływający, zewnętrzna siłownia, wypożyczalnia rowerów i kajaków oraz brodzik dla dzieci ze zjeżdżalnią. To główne atrakcje, na terenie okalającym łosicki zalew. Ten kompleks stał się rekreacyjnym centrum Miasta i Gminy  Łosice i ciągle się rozwija. Nowością jest ścieżka edukacyjna „Środowisko wodne” i ciąg spacerowy łączący ścieżkę pieszo - rowerową z ulicą Myśliwską. 

Zalew Łosicki
Panorama Łosic z lotu ptaka - link do wirtualnego spaceru po mieście

ZAPOWIADA SIĘ FAJNA IMPREZA! ZAPRASZAMY!

Aktualności

Burmistrz Miasta i Gminy Łosice ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze - stanowisko ds. księgowości budżetowej w Wydziale Finansowo-Budżetowym. Szczegóły w ogłoszeniu.. 

Obwieszczenia dotyczą przedsięwzięcia pn. „Rozbudowie fermy kur niosek wraz ze zmianą sposobu użytkowania istniejącej odchowalni kur niosek oraz z niezbędną infrastrukturą” na działkach nr geod. 299/2 i 299/3 w miejscowości Szańków, gmina Łosice,

Koncerty gwiazd, kabaret, kino plenerowe, potańcówka i moc innych atrakcji czekają na wszystkich, którzy wezmą udział w tegorocznych Dniach Łosic, które odbędą się 20–22 lipca na targowicy miejskiej. 

9 lipca odbył się odbiór techniczny siedmiu nowych placów zabaw, które powstały na terenie Miasta i Gminy Łosice.

Przydatne linki