Zrewitalizowany Zalew Łosicki

Ścieżka pieszo - rowerowa, niewielka plaża, podest pływający, zewnętrzna siłownia, wypożyczalnia rowerów i kajaków oraz brodzik dla dzieci ze zjeżdżalnią. To główne atrakcje, na terenie okalającym łosicki zalew. Ten kompleks stał się rekreacyjnym centrum Miasta i Gminy  Łosice i ciągle się rozwija. Nowością jest ścieżka edukacyjna „Środowisko wodne” i ciąg spacerowy łączący ścieżkę pieszo - rowerową z ulicą Myśliwską. 

Zalew Łosicki
Panorama Łosic z lotu ptaka - link do wirtualnego spaceru po mieście

Aktualności

W niedzielę 4 marca, na Stadionie Miejskim w Łosicach odbędzie się Bieg Tropem Wilczym.

Do Łosic trafi  dofinansowanie z rządowego programu Maluch+.  Jest to 600 tys. zł. na powstanie żłobka. Burmistrz Miasta i Gminy Łosice, Mariusz Kucewicz, odebrał 15 lutego w Ministerstwie Rodziny Pracy i Polityki Społecznej, z rąk Minister Elżbiety Rafalskiej, promesę dotyczącą tego dofinansowania.

Otwarty nabór partnera w celu wspólnej realizacji projektu w ramach naboru dla 10.1.4.Edukacja przedszkolna o nr: RPMA.10.01.04-IP.01-14-064/18 który został ogłoszony w 18.01.2018 roku w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020, przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych

Zapraszamy na wernisaż wystawy "Śladami Sienkiewicza"

Przydatne linki