Zrewitalizowany Zalew Łosicki

Ścieżka pieszo - rowerowa, niewielka plaża, podest pływający, zewnętrzna siłownia, wypożyczalnia rowerów i kajaków oraz brodzik dla dzieci ze zjeżdżalnią. To główne atrakcje, na terenie okalającym łosicki zalew. Ten kompleks stał się rekreacyjnym centrum Miasta i Gminy  Łosice i ciągle się rozwija. Nowością jest ścieżka edukacyjna „Środowisko wodne” i ciąg spacerowy łączący ścieżkę pieszo - rowerową z ulicą Myśliwską. 

Zalew Łosicki
Panorama Łosic z lotu ptaka - link do wirtualnego spaceru po mieście

Aktualności

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy. Do zobaczenia 1 maja na stadionie miejskim! Szczegóły na plakacie i w załącznikach. 

W imieniu I Liceum Ogólnokształcącego w Łosicach serdecznie zapraszamy na debatę „Patriotyzm na co dzień, co dla mnie oznacza bycie patriotą” z udziałem uczniów,  samorządowców, przedstawicieli lokalnych instytucji społecznych i mediów, która odbędzie się 21 kwietnia 2018 r. w I Liceum Ogólnokształcącym w Łosicach.

Podpisano już umowę z wykonawcą budowy ulicy Pogodnej.

W związku z organizacją SPŁAWIKOWYCH MISTRZOSTW KOŁA NR 8 W ŁOSICACH informujemy, że 29 kwietnia 2018 r. w godz. od 6.00 do 17.00 ścieżka pieszo-rowerowa nad Zalewem Łosickim będzie zamknięta.

Przydatne linki