Zrewitalizowany Zalew Łosicki

Ścieżka pieszo - rowerowa, niewielka plaża, podest pływający, zewnętrzna siłownia, wypożyczalnia rowerów i kajaków oraz brodzik dla dzieci ze zjeżdżalnią. To główne atrakcje, na terenie okalającym łosicki zalew. Ten kompleks stał się rekreacyjnym centrum Miasta i Gminy  Łosice i ciągle się rozwija. Nowością jest ścieżka edukacyjna „Środowisko wodne” i ciąg spacerowy łączący ścieżkę pieszo - rowerową z ulicą Myśliwską. 

Zalew Łosicki
Panorama Łosic z lotu ptaka - link do wirtualnego spaceru po mieście

Aktualności

Informacja o przeniesieniu przedszkola na czas remontu do pomieszczeń zastępczych w placówkach prowadzonych przez Miasto i Gminę Łosice

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Łosicach w dniu dzisiejszym, 13 sierpnia br., wydał pozytywną ocenę jakości wody w kąpielisku  na Zalewie Łosickim i tym samym zezwolił na korzystanie z kąpieliska. Zapraszamy codziennie w godzinach od 11.00 do 18.00.

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie zaprasza na bezpłatne seminarium szkoleniowe: „Obowiązki właścicieli, użytkowników wieczystych lub zarządców obiektów zawierających azbest- inwentaryzacja, demontaż, unieszkodliwienie", które odbędzie się w dniu 19 września 2018 r. w siedzibie Urzędu przy ul. Jagiellońskiej 26 w Warszawie.

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie wydało ostrzeżenie dla województwa mazowieckiego dotyczące wystąpienia upałów i burz z gradem. Szczegóły w załączniku. 

Przydatne linki