Zrewitalizowany Zalew Łosicki

Ścieżka pieszo - rowerowa, niewielka plaża, podest pływający, zewnętrzna siłownia, wypożyczalnia rowerów i kajaków oraz brodzik dla dzieci ze zjeżdżalnią. To główne atrakcje, na terenie okalającym łosicki zalew. Ten kompleks stał się rekreacyjnym centrum Miasta i Gminy  Łosice i ciągle się rozwija. Nowością jest ścieżka edukacyjna „Środowisko wodne” i ciąg spacerowy łączący ścieżkę pieszo - rowerową z ulicą Myśliwską. 

Zalew Łosicki
Panorama Łosic z lotu ptaka - link do wirtualnego spaceru po mieście

Aktualności

24 września ruszyło głosowanie na najlepszy projekt Budżetu Obywatelskiego Miasta i Gminy Łosice 2019.

Obwieszczenie Nr GNiOŚ. 6220.7.30.2018 z 21-09=2018 r. dot. przedsięwzięcia polegającego na rozbudowie fermy kur niosek wraz ze zmianą sposobu użytkowania istniejącej odchowalni kur niosek oraz z niezbędną infrastrukturą na działkach nr geod. 299/2 i 299/3 w miejscowości Szańków, gmina Łosice, 

Ogłoszenie wykazu nieruchomości gruntowych stanowiących własność Gminy Łosice przeznaczonych na zawarcie kolejnych umów dzierżawy z dotychczasowymi dzierżawcami.

Miasto i Gmina Łosice zostało zakwalifikowane do drugiego etapu oceny wniosków w konkursie HUMAN SMART CITIES. Inteligentne miasta współtworzone przez mieszkańców.

Przydatne linki