Zrewitalizowany Zalew Łosicki

Ścieżka pieszo - rowerowa, niewielka plaża, podest pływający, zewnętrzna siłownia, wypożyczalnia rowerów i kajaków oraz brodzik dla dzieci ze zjeżdżalnią. To główne atrakcje, na terenie okalającym łosicki zalew. Ten kompleks stał się rekreacyjnym centrum Miasta i Gminy  Łosice i ciągle się rozwija. Nowością jest ścieżka edukacyjna „Środowisko wodne” i ciąg spacerowy łączący ścieżkę pieszo - rowerową z ulicą Myśliwską. 

Zalew Łosicki
Panorama Łosic z lotu ptaka - link do wirtualnego spaceru po mieście

Aktualności

26 czerwca 2018 r. (środa)  w siedzibie Delegatury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Siedlcach ul. Wiszniewskiego 4 odbędzie się spotkanie Informacyjne pt.: „Fundusze Europejskie na założenie i rozwój działalności gospodarczej”,  Spotkanie organizuje Lokalny Punkt Informacyjny w Siedlcach Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych. 

Rodzicu, zarejestruj swoje dziecko online! Nowa usługa ruszyła 1 czerwca 2018 r. 

W związku z napływającymi zgłoszeniami oraz wnioskami mieszkańców z terenu Miasta i Gminy Łosice w sprawie strat jakie spowodowało niekorzystne zjawisko atmosferyczne jakim jest susza Burmistrz Miasta i Gminy Łosice informuje, że wszelkie szkody powstałe na skutek ww. zjawiska należy w trybie natychmiastowym do dnia 29 czerwca 2018 r. zgłaszać osobiście w Urzędzie Miasta i Gminy - pokój nr 25.

Burmistrz Miasta i Gminy Łosice informuje o możliwości zapoznania się z Programem Ochrony Środowiska dla Miasta i Gminy Łosice na lata 2018 – 2021 z perspektywą na lata 2022-2025” w terminie 21 dni tj. od dnia 20 czerwca 2018 r. do dnia 11 lipca 2018 r., oraz możliwości składania uwag i wniosków w ww. terminie, w siedzibie urzędu Miasta i Gminy Łosice ul. Piłsudskiego 6, 08-200 Łosice pok. 25, I piętro w godzinach urzędowania, tj. poniedziałek 900-1700, wtorek- piątek 730-1530.

Przydatne linki