Jubileusz Złotych Godów

2018-02-07 13:03 przez Dorota Kalinowska

6 lutego w Transgranicznym Centrum Dialogu Kultur odbyła się uroczystość Złotych Godów. Przybyły na nią pary małżeńskie, które w 2017 roku obchodziły pięćdziesiątą rocznicę ślubu.
Jubilaci zostali odznaczeni medalami od prezydenta RP, które wręczył burmistrz Miasta i Gminy Łosice, Mariusz Kucewicz. Otrzymali też pamiątkowe dyplomy i kwiaty od Burmistrza  i kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Małgorzaty Jakimiuk. Nie zabrakło także serdecznych życzeń, ciepłych wspomnień i wspólnych rozmów przy stole. Część artystyczną wypełnił występ kabaretu „Łzy Sołtysa” z Gminnego Ośrodka Kultury w Sarnakach.
W 2017 roku Jubileusz 50-lecia małżeństwa świętowały 23 pary małżeńskie z terenu Miasta i Gminy Łosice:
1.Bogumiła i Roman Bartosiakowie
21. Zofia i Janusz Budka vel Cieśluk
22. Danuta i Franciszek Jakimiukowie
23. Otylia i Andrzej Kucewiczowie
Wszystkim parom małżeńskim gratulujemy wspaniałego jubileuszu i życzymy jeszcze wielu wspólnych lat w zdrowiu i radości.

Pełną galerię zdjęć z tego wydarzenia można oglądać na naszym profilu FB -  https://www.facebook.com/umiglosice/