KARAWANA TEATRÓW DOBREJ ZABAWY W ŁOSICACH

2018-08-10 09:19 przez Małgorzata Wojcieszuk

Karawana. Wędrujący Festiwal Sztuki i Animacji gościła w sobotę, 4 sierpnia w Łosicach. Miejscem spotkania był plac przy Transgranicznym Centrum Dialogu Kultur.
Karawana to cykl jednodniowych wydarzeń artystycznych, realizowanych latem w małych miejscowościach przez Mazowiecki Instytut Kultury. To projekt umożliwiający mieszkańcom województwa mazowieckiego aktywne uczestnictwo w nowych, otwartych formach życia kulturalnego.
Zarówno najmłodsi, jak i starsi mieszkańcy mogli czynnie uczestniczyć w działaniach teatralnych przygotowanych i przedstawionych przez: Teatr JaSię; Teatr Makata oraz Teatr Ognia Antidotum. O rodzinne animacje zatroszczyli sie pedagodzy i animatorzy ze Stowarzyszenia KLANZA.
Organizatorem imprezy był Mazowiecki Instytut Kultury, Miasto i Gmina Łosice oraz Łosicki Dom Kultury.

Więcej zdjęć: https://www.facebook.com/pg/ldklosice/photos/?tab=album&album_id=1778684798897293

Info/fot. ŁDK