Łosicki Dzień Kobiet

2018-03-12 15:52 przez Dorota Kalinowska

11 marca w Łosickim Domu Kultury swoje święto obchodziły Kobiety.
W programie każda z Pań mogła znaleźć coś dla siebie. Były stoiska kosmetyczne. Została otwarta, poświęcona kobietom wystawa połączona z projekcją filmu o jej autorze,operatorze filmowym i fotografie , Mikołaju Nesterowiczu. Łosice odwiedził również syn autora, który opowiedział o tym jak powstawały zdjęcia.
Anna Szpura ze Starej Kornicy odsłoniła przed zebranymi tajniki pieczenia gruzińskiego placka chaczapuri i opowiedziała o swojej podróży po Gruzji. Nie zabrakło także występów artystycznych. Specjalnie dla Pań zaprezentowały się zespoły: Korniczanie, Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Łosickiej oraz "duet niespodzianka". Odbyła się również loteria z nagrodami.
Oprócz tego, każda z uczestniczek spotkania otrzymała symboliczny kwiatek od Burmistrza Mariusza Kucewicza.
Wydarzenie zorganizowali: Burmistrz Miasta i Gminny Łosice i Łosicki Dom Kultury.

Więcej zdjęć na naszym profilu FB - www.facebook.com/umiglosice/