Spotkanie z posłem Danielem Milewskim

2018-03-12 16:30 przez Dorota Kalinowska

12 marca w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Łosice odbyło się spotkanie młodzieży z łosickich szkół z posłem na sejm RP Danielem Milewskim.

Daniel Milewski ma 28 lat i jest jednym z najmłodszych parlamentarzystów. Został też m.in. sekretarzem Sejmu, członkiem Komisji Gospodarki i Rozwoju, Komisji Spraw Zagranicznych, Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka oraz przedstawicielem Sejmu w Zgromadzeniu Parlamentarnym Rady Europy.
Wyjątkowy gość opowiadał o swojej pracy i drodze, która wiodła od działalności społecznej do mandatu poselskiego. Daniel Milewski chętnie odpowiadał na pytania, zaprosił także młodzież do siedziby parlamentu.
Przed spotkaniem miała miejsce sesja Młodzieżowej Rady MiG Łosice. Większość jego uczestników stanowili właśnie młodzi radni. Przybyły również delegacje z poszczególnych szkół.
Organizatorem spotkania był Burmistrz Miasta i Gminy Łosice, Mariusz Kucewicz.

Zdjęcie użytkownika UMiG w Łosicach.