Lista aktualności

V Łosicki Jarmark Bożonarodzeniowy

8 i 9 grudnia w Transgranicznym Centrum Dialogu Kultur odbył się V Łosicki Jarmark Bożonarodzeniowy.

2018-12-11 12:58 przez Dorota Kalinowska

PROSIMY O WYPEŁNIENIE ANKIETY

Miasto i Gmina Łosice jest jednym z członków PARTNERSKIEJ INICJATYWY MIAST (PIM) - programu realizowanego przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, służącego wymianie wiedzy i doświadczeń. Wspólnie z pozostałymi partnerami (Katowice, Stalowa Wola, Gdynia, Hrubieszów, Ostróda, Pabianice, Przemyśl, Tomaszów Lubelski, Gryfino, Świebodzice, Malbork) zajmujemy się tematyką REWITALIZACJI.

2018-12-07 18:45 przez Małgorzata Wojcieszuk

ZAPRASZAMY NA JARMARK BOŻONARODZENIOWY

Już po raz piąty obędzie się w Łosicach tradycyjny Jarmark Bożonarodzeniowy. 8 i 9 grudnia 2018 r. w Transgranicznym Centrum Dialogu Kultur na odwiedzających czekać będą liczne atrakcje. Chętni wystawcy mogą już zgłaszać chęć ekspozycji wyrobów czy sprzedaży produktów podczas Jarmarku. Zgłoszenia przyjmowane są do jutra, 30 listopada w Łosickim Domu Kultury.

2018-11-29 10:13 przez Małgorzata Wojcieszuk

ZAPRASZAMY NA PODSUMOWANIE KONKURSU I KONCERT

Powiatowe Stowarzyszenie Animatorów Kultury oraz Łosicki Dom Kultury serdecznie zapraszają na uroczyste podsumowanie
XIII Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Romualda III Mikoszewskiego ph. „Ziemia najbliższa” i rozdanie nagród. Wydarzeniu towarzyszyć będzie recital poświęcony twórczości jednej z największych legend polskiej piosenki – CZESŁAWOWI NIEMENOWI. To już jutro, 30 listopada. Serdecznie zapraszamy. 

2018-11-29 09:42 przez Małgorzata Wojcieszuk

Ostatnia sesja Młodzieżowej Rady Miasta i Gminy Łosice III kadencji

22 listopada odbyła się ostatnia sesja Młodzieżowej Rady Miasta i Gminy Łosice III kadencji.

2018-11-26 16:16 przez Dorota Kalinowska

Pierwsza sesja Rady Miasta i Gminy Łosice VIII kadencji

20 listopada odbyła się pierwsza sesja Rady Miasta i Gminy Łosice VIII kadencji. W trakcie, przewodnicząca Miejskiej Komisji Wyborczej w Łosicach, Barbara Wawryniuk przekazała Radnym i Burmistrzowi, Mariuszowi Kucewiczowi zaświadczenia o wyborze. Następnie odbyło się uroczyste ślubowanie.

2018-11-22 14:48 przez Dorota Kalinowska