Dwie statuetki "Top Regionu" dla Łosic.

2019-01-11 08:58 przez Dorota Kalinowska

Top Regionu dla Łosic, życzenia dla Ordynariusza Siedleckiego i występ Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Łosickiej. Łosice znalazły się w gronie liderów regionu, podczas noworocznego spotkania samorządowców, polityków, przedsiębiorców i przyjaciół Katolickiego Radia Podlasie.
Burmistrz Miasta i Gminy Łosice Mariusz Kucewicz i dyrektor Łosickiego Domu Kultury, Dorota Kozłowska, odebrali wczoraj (8 stycznia) w siedzibie siedleckiego Seminarium Duchownego statuetki Top Regionu.
Pierwsze miejsce w głosowaniu czytelników portalu Podasie24 w kategorii "Wydarzenie kulturalne" zdobył XV Otwarty Turniej Tańca Nowoczesnego w Łosicach Również w kategorii "Wydarzenie sportowe" Łosice nie miały sobie równych. Nasz "II Łosicki bieg po flagę" zajął najwyższe miejsce na podium
To nie wszystkie łosickie akcenty, które miały miejsce podczas tego spotkania. Burmistrz, Mariusz Kucewicz w imieniu samorządowców, wspólnie z reprezentującą przedsiębiorców Iwoną Księżopolską, złożył życzenia noworoczne ordynariuszowi Diecezji Siedleckiej, ks. biskupowi Kazimierzowi Gurdzie.
Oprawę artystyczną zapewnił Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Łosickiej pod kierunkiem Mirosława Odoszewskiego.Na to uroczyste spotkanie przybyli również łosiccy strażacy.