KONKURS Z NAGRODAMI

SPISZMY SIĘ JAK MA ROLNIKÓW PRZYSTAŁO! SPRAWMY RADOŚĆ NASZYM UCZNIOM!

Gminne Biuro Spisowe w Łosicach zachęca do samodzielnego wypełnienia formularza przez Internet. Dlaczego? Gmina z największym odsetkiem osób, które spisały się samodzielnie przez Internet otrzyma nagrodę - 50 sztuk zestawów sportowych dla szkół podstawowych oraz atrakcyjne zestawy edukacyjne dla przedszkoli i edukacji wczesnoszkolnej. Konkurs dla Gminnych Biur Spisowych z województwa mazowieckiego ogłoszony przez Wojewódzkie Biuro Spisowe w Warszawie trwa od 16 września do 16 listopada 2020 r. Ogłoszenie wyników nastąpi 20 listopada 2020 r.

2020-09-25 14:36 przez Małgorzata Wojcieszuk

Rolniku, Twoje dane są bezpieczne!

Powszechny Spis Rolny 2020, tak jak wszystkie prowadzone przez statystykę publiczną badania, jest realizowany z zachowaniem wysokich standardów bezpieczeństwa i w oparciu o nowoczesne techniki teleinformatyczne.

2020-09-25 14:29 przez Małgorzata Wojcieszuk

Zaproszenie na sesję Rady Miasta i Gminy Łosice.

28 września w sali konferencyjnej Urzędu, odbędzie się XXX sesja nadzwyczajna Rady Miasta i Gminy Łosice.

2020-09-25 13:51 przez Administrator

Raport z konsultacji społecznych

Raport z konsultacji społecznych z przebiegu konsultacji społecznych dotyczących projektu dokumentu strategicznego
pn. Strategia Rozwoju Elektromobilności dla Miasta i Gminy Łosice

2020-09-17 11:47 przez Administrator

System komunikacji z mieszkańcami. Dołącz i bądź na bieżąco.

21 września uruchamiamy system Lupe dla mieszkańców miasta i gminy Łosice.

2020-09-15 11:52 przez Administrator

Halo! Jestem rolnikiem i chciałbym się spisać

Spis przez telefon to rozwiązanie stworzone z myślą o rolnikach, którzy nie posiadają komputera i dostępu do Internetu. Jest to metoda w pełni bezpieczna i wygodna – można się spisać w domu, bez konieczności kontaktu z osobami z zewnątrz. O możliwości spisania się przez telefon będą przypominać rachmistrze dzwoniąc od 16 września do rolników i proponując wypełnienie obowiązku spisowego w ten właśnie sposób.

2020-09-14 11:09 przez Małgorzata Wojcieszuk