Aktualności

ZAPRASZAMY NA JARMARK BOŻONARODZENIOWY

2018-11-29 10:13 przez Małgorzata Wojcieszuk

Już po raz piąty obędzie się w Łosicach tradycyjny Jarmark Bożonarodzeniowy. 8 i 9 grudnia 2018 r. w Transgranicznym Centrum Dialogu Kultur na odwiedzających czekać będą liczne atrakcje. Chętni wystawcy mogą już zgłaszać chęć ekspozycji wyrobów czy sprzedaży produktów podczas Jarmarku.

Organizatorzy przygotowują dla odwiedzających w każdym wieku specjalne, świąteczne atrakcje. Będą występy, warsztaty artystyczne, wizyta św. Mikołaja. Można będzie też wspólnie pokolędować. Szczegółowy program Jarmarku i lista atrakcji zostanie podana w najbliższym czasie.

Zapraszamy zainteresowanych, a w szczególności twórców ludowych, przedsiębiorców, koła gospodyń wiejskich oraz firmy i instytucje do wzięcia udziału w jarmarku i skorzystania z możliwości prezentacji oraz sprzedaży swoich wyrobów. Regulamin i karty zgłoszeniowe do pobrania poniżej.

Wypełnione i podpisane karty należy złożyć w sekretariacie ŁDK-u lub przesłać mailem na adres: ldklosice@interia.pl bądź faksem 83 359 05 09. Zgłoszenia będą przyjmowane do 30 listopada.

Wróć