Szczegóły ogłoszenia

PROSIMY O WYPEŁNIENIE ANKIETY

2018-12-07 18:45 przez Małgorzata Wojcieszuk

Szanowni Państwo.

Miasto i Gmina Łosice jest jednym z członków PARTNERSKIEJ INICJATYWY MIAST (PIM) - programu realizowanego przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, służącego wymianie wiedzy i doświadczeń. Wspólnie z pozostałymi partnerami (Katowice, Stalowa Wola, Gdynia, Hrubieszów, Ostróda, Pabianice, Przemyśl, Tomaszów Lubelski, Gryfino, Świebodzice, Malbork) zajmujemy się tematyką REWITALIZACJI.

Efektem pracy każdego partnera, jest stworzenie Miejskiej Inicjatywy Działań (Łosice opracowują model tworzenia SPÓŁDZIELNI SOCJALNEJ OSÓB PRAWNYCH na obszarze rewitalizacji, zakładając taką spółdzielnię) oraz przekazanie REKOMENDACJI DLA MINISTERSTWA INWESTYCJI I ROZWOJU do tzw. Planu Ulepszeń, który (mamy nadzieję) będzie brany pod uwagę przez Ministerstwo podczas przygotowywania w przyszłość aktów prawnych i wykonawczych w zakresie spółdzielni socjalnych osób prawnych i rewitalizacji.

Jesteśmy jedynym miastem z województwa mazowieckiego, należącym do PIM w obszarze rewitalizacji, dlatego oprócz swoich rekomendacji dla Ministerstwa, chcemy też zebrać opinie innych podmiotów, mających do czynienia ze spółdzielniami socjalnymi i/lub procesem rewitalizacji w naszym województwie, oraz zależy nam za poznaniu opinii okolicznych samorządów i organizacji spoza naszego województwa, szczególnie miast o podobnej liczbie mieszkańców, jak również od osób fizycznych, zainteresowanych wyrażeniem własnej opinii.

 Prosimy, w związku z tym, o wypełnienie poniższej ankiety, składającej się z dwóch bloków:

  1. Spółdzielnia socjalna osób prawnych
  2. Rewitalizacja

Wnioski, wynikające z ankiety, będą przekazane zbiorczo, bez personalizacji danych podmiotu wypełniającego. Proszę o zaznaczenie, stosownie do rekomendacji, jednej lub kilku odpowiedzi w wybranym polu znakiem „X” i/lub udzielenie szerszej odpowiedzi prezentującej Państwa opinię.

Jeżeli życzą sobie Państwo, aby po zakończeniu prac nad Miejską Inicjatywą działań, w której zamieszczone będą wnioski z ankiety, przesłać Państwu ten dokument, prosimy o przesłanie stosownej informacji e-mailem wraz z ankietą (planowany termin to początek 2019 roku)

Wypełnione ankiety proszę przesłać na adres j.kaminska@gminalosice.pl do 14 grudnia 2018 r.

Pytania i wątpliwości można kierować do pracowników Urzędu Miasta i Gminy w Łosicach:
Joanna Kamińska  tel. 83 306 88 31 j.kaminska@gminalosice.pl
Jerzy Walczyński tel. 83 306 88 22 j.walczynski@gminalosice.pl

 Dziękuję za poświęcony czas
/-/ Mariusz Kucewicz

Wróć