Szczegóły ogłoszenia

ZAPROSZENIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

2019-08-16 15:51 przez Małgorzata Wojcieszuk

Szanowni Państwo,

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie opracowuje nowy program/instrument wsparcia przedsiębiorstw. Jest on tworzony w nowym podejściu, które w bardzo dużym stopniu włącza w proces projektowania przedsiębiorców, którzy mogą być potencjalnymi odbiorcami tej usługi.

Wspiera nas również Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości - w ramach projektu gov_LAB oraz eksperci od podejścia service design i design thinking z firm EGO, DTI, a także SWPS.

Zorganizowaliśmy sesję feedbacku dla naszego pomysłu na program. Na spotkanie zapraszamy przedsiębiorców, którzy mają doświadczenie lub potrzeby związane z opracowywaniem nowych produktów, usług, lub dokonują innych zmian w zakresie modelu biznesowego.

Będziemy chcieli dowiedzieć się, co Państwo sądzą o założeniach nowego programu, co się w nim Państwu podoba, a co powinniśmy zmienić, dopracować, uwzględnić.

Sesja odbędzie się dnia 22.08.2019, w godzinach 10:00-11:30, w okolicach Metra Politechnika w Warszawie. Obowiązują zapisy. Bardzo proszę o potwierdzenie udziału do dnia 19.07, do godz. 17:00. Osoba do kontaktu w sprawie zapisów: Karolina Dobrowolska, tel. 665 647 989, e-mail: k.dobrowolska@evaluation.pl

Ogólne założenia programu
Kluczowym założeniem projektowanego instrumentu jest jego dwuetapowość.
W pierwszej części przedsiębiorstwa będą mogły uczestniczyć w procesie wypracowania kierunków rozwoju firm, np. mogą dopracować koncepcję nowego produktu / usługi wraz z nadaniami potrzeb klientów i testowaniem prototypów.
Drugim etapem będzie wsparcie na wdrożenie uzyskanych wyników, np. dofinansowanie projektu R&D lub typowa inwestycja w zasoby materialnie i niematerialne.
Jako, że sami pracujemy metodą testującą opracowanie prototypu na jego najwcześniejszych fazach rozwoju, bardzo by nam zależało na uzyskaniu informacji zwrotnej od potencjalnych użytkowników naszej usługi.
Byłoby nam bardzo miło gościć przedstawicieli firm i usłyszeć, jak możemy poprawić nasze działania.

Wróć